نمایشگاه ها

دهمین نمایشگاه تخصصی خدمات و محیط زیست شهری و دهمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترافیک

و عمران شهری

نمایشگاه بین المللی مشهد –  3الی 6مهرماه  1398

دهمین نمایشگاه تخصصی خدمات و محیط زیست شهری و دهمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترافیک  3الی 6مهرماه سال جاری در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می گردد. 

نمایشگاه بین المللی مشهد – 11الی 15مهر ماه 1398

ب

 

به استحضار می رساند با عنایت به آمار تولد نوزادان (ارائه شده توسط اداره ثبت احوال) در استان خراسان رضوی (که سالیانه حدود 18000 نوزاد متولد می شوند) خانواده ها و زوج های بسیاری در حال مشاوره جهت بارداری، انتخاب و تهیه سیسمونی و وسایل اتاق کودک و فراهم آوری ملزومات مورد نیاز برای تولد و رشد و تربیت فرزند خود می باشند. آمار ارائه شده به این معناست که همواره خانواده های بسیاری به طور مستقیم درگیر و پیگیر موضوعات مرتبط با نوزادان و کودکان هستند. علاوه بر این، خانواده ها و زوج های جوان که تازه ازدواج نموده و یا در شرف ازدواج می باشند نیز بسیار علاقه مند به افزایش اطلاعات و دانش خود و همچنین آشنایی با برندهای تولیدکننده و واردکننده پوشاک و وسایل و ملزومات مخصوص مادران باردار، نوزادان و همچنین کودکان هستند

همچنین شهر مشهد به دلیل وجود حرم مطهر امام رضا ( ع) ، داشتن بیشترین پارک آبی در سطح خاورمیانه و دارا بودن دومین رتبه در پارک و شهربازی بعد از تهران، هرساله میزبان میلیون ها زائر می باشد که فرصت خوبی را برای عرضه محصولات شرکت کنندگان در این نمایشگاه فراهم می آورد.

شرکت آروین تجارت با توجه به استقبال خوب بازدید کنندگان از دومین نمایشگاه " مادر، سیسمونی، کودک " با هدف افزایش آگاهی و آشنایی مادران، خانم ها و خانواده های محترم، اقدام به برگزاری سومین نمایشگاه تخصصی "مادر، سیسمونی، کودک"( اسباب بازی و شهربازی کودک ) با حضور برند های فعال و صاحب نام 11 الی 15 مهر ماه سال جاری همزمان با سومین دوره نمایشگاه "خانه مدرن و ایده آل" در محل نمایشگاه بین المللی مشهد می نماید.

عمده فعالیت مشارکت کنندگان نمایشگاه "مادر، سیسمونی، کودک" ( اسباب بازی و شهربازی کودک ) شامل وسایل سیسمونی،آتلیه کودک، سرویس چوب و کالای خواب و دکوراسیون اتاق کودک، پوشاک نوزاد و کودک، لباس و ملزومات دوره بارداری، اسباب بازی و تجهیزات کودک خلاق، محصولات بهداشتی و سلولزی، مراکز آموزشی و مشاوره مادر کودک و، زایشگاه ها، مهدهای کودک و مراکز آموزشی، پزشک زنان و زایمان، مراکز درمان ناباروری، کانون های پرورش فکری کودک و نوجوان، ناشران حوزه مادر و کودک، شهربازی، پارک ها و مراکز تفریحی، علمی و سرگرمی سرپوشیده و تجهیزات وابسته به آن ... خواهد بود.

لذا از آن شرکت / سازمان محترم نیز به عنوان یکی از فعالین در حوزه های ذکر شده، جهت مشارکت و حضور در این نمایشگاه و نمایش محصولات و خدمات خود دعوت به عمل می آید.

 

خانم گلزاری : 09158958675
تلفکس: 38642454-051

نمایشگاه بین المللی مشهد – 24الی 28بهمن ماه

شرکت آروین تجارت سیزدهمین نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی کالا را از تاریخ 24الی 28بهمن ماه 1398در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار خواهد کرد. در صورت تمایل جهت حضور در نمایشگاه و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ستاد برگزاری این نمایشگاه تماس برقرار نمایید .

051-38905505

 

نمایشگاه بین المللی مشهد – 25 الی 28 مهرماه 1396

نمایشگاه سیسمونی

با عنایت به آمار تولد نوزادان (ارائه شده توسط اداره ثبت احوال) در استان خراسان رضوی (در حدود 150000 نوزاد طی 10 ماهه نخست سال جاری) خانواده ها و زوج های بسیاری در حال مشاوره جهت بارداری، انتخاب و تهیه سیسمونی و وسایل اتاق کودک و فراهم آوری ملزومات مورد نیاز برای تولد و رشد و تربیت فرزند خود می باشند. آمار ارائه شده به این معناست که همواره خانواده های بسیاری به طور مستقیم درگیر و پیگیر موضوعات مرتبط با نوزادان و کودکان هستند.

نمایشگاه بین المللی مشهد –  25 الی28 مهرماه  1396

هشتمین نمایشگاه خدمات شهریشرکت آروین تجارت هشتمین نمایشگاه تخصصی خدمات و محیط زیست شهری را همزمان با هشتمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترافیک از تاریخ 25 الی28 مهرماه  1396 در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار خواهد کرد. در صورت تمایل جهت حضور در نمایشگاه و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ستاد برگزاری این نمایشگاه تماس برقرار نمایید .

 

نمایشگاه بین المللی مشهد – 20 الی 23 آذرماه 1396

پوستر نمایشگاه امنیتشرکت آروین تجارت سومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات و فن آوری های حفاظتی، امنیتی، امداد و نجات، ایمنی و آتش نشانی را از تاریخ 20 الی 23 آذرماه 1396 در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار خواهد کرد. در صورت تمایل جهت حضور در نمایشگاه و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ستاد برگزاري نمایشگاه با شماره تماس هاي زیر ارتباط برقرار نمایید:

 

خانم نیکوفکر:

09155091085 - 051-38684569

Telegram: @ nikoo021 

 

دانلود فرم ثبت نام نمایشگاه ایمنی، امداد و نجات

 

نمایشگاه بین المللی مشهد – 4 الی 8  اردیبهشت 1396

نمایشگاه ازدواج، سنت نبویشرکت آروین تجارت چهارمین نمایشگاه تخصصی ازدواج (سنت نبوی) را از تاریخ 4 الی8  اردیبهشت 1396 در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار خواهد کرد. در صورت تمایل جهت حضور در نمایشگاه و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ستاد برگزاری این نمایشگاه تماس برقرار نمایید .

 

نمایشگاه بین المللی مشهد – 23 الی26 آذرماه 1395

خدمات شهریهفتمین نمایشگاه تخصصی خدمات و محیط زیست شهري و هفتمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترافیک 23 الی 26 آذرماه سال جاري همزمان با "روز ملی حمل و نقل" در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می گردد.

23 الی 26 آذرماه 1395 - نمایشگاه بین المللی مشهد – 2016 PSAF

نمایشگاه تجهیزات حفاظتیدومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات و فن آوري هاي حفاظتی، امنیتی، امداد و نجات، ایمنی و آتش نشانی از تاریخ 23 الی آذرماه 26 سال جاري همزمان با هفتمین نمایشگاه تخصصی خدمات شهري و حمل و نقل و ترافیک (با بازدید 400 شهردار و هیات همراه) در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می گردد.

نمایشگاه لیزینگشرکت آروین تجارت دهمین نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی کالا را از تاریخ 7/11/95 الی 11/11/95 در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار خواهد کرد. در صورت تمایل جهت حضور در نمایشگاه و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ستاد برگزاری این نمایشگاه تماس برقرار نمایید .

hamlonaghl95شرکت آروین تجارت هفتمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترافیک شهری را از تاریخ 13/9/95 الی 16/9/95 در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار خواهد کرد. در صورت تمایل جهت حضور در نمایشگاه و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ستاد برگزاری این نمایشگاه تماس برقرار نمایید .

20 الی 24 بهمن ماه 1393 | ساعت بازدید: 16 الی 22 | نمایشگاه بین المللی مشهد

lezzing93

در جهان امروز برپایی نمایشگاه ها از اهمیت ویژه ای در توسعه اقتصادی برخوردار بوده و نه تنها از مهم ترین روش های بازاریابی شناخته شده بلکه به عنوان مهم ترین ابزار توسعه صادرات و ارایه توانمندی های  تولیدی که در نهایت به شکوفایی اقتصاد هر کشور منجر می شود نیز محسوب می گردد .


شرکت آروین تجارت  ضمن آگاهی از نقش و تاثیر حیاتی نمایشگاه ها در فراهم نمودن بستر مناسب جهت ایجاد تعاملات تجاری با مجوز و همکاری شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد اقدام به برگزاری هشتمین نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی در تاریخ 20 الی 24 بهمن ماه1393 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد، می نماید .

 

لذا با عنایت به برگزاری موفق این نمایشگاه در سال های گذشته ( بازدید بیش از 50 هزار نفر در هفتمین دوره) و برنامه ریزی انجام شده جهت برگزاری هر چه بهتر دوره آتی و پیش بینی حضور بالای بازدیدکنندگان که موقعیتی مناسب جهت معرفی و ارائه خدمات و محصولات مشارکت کنندگان خواهد بود، از فعالین این حوزه  جهت حضور و مشارکت هرچه فعال تر در این نمایشگاه دعوت به عمل می آوریم .
در صورت تمایل جهت حضور در نمایشگاه و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ستاد برگزاری این نمایشگاه تماس برقرار نمایید .

پنجمین نمایشگاه تخصصی خدمات و محیط زیست شهری و پنجمین نمایشگاه تخصصی حمل و نقل و ترافیک 10 الی 13 آذرماه سال جاری در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می گردد.

khadamat93-2چهارمین دوره این نمایشگاه سال گذشته با حضور80 شرکت کننده داخلی و نمایندگی خارجی و بازدید بیش از 300 تَن از شهرداران و همراهان ایشان و جمعی از مدیران استانداری و مدیران سازمان های همیاری شهرداری های شهرها و استان های کشور همراه بود.


با نگاهی به تجربه شرکت آروین تجارت در برگزاری این نمایشگاه که از بازدید 65 مهمان ویژه در اولین دوره به 350 مهمان ویژه در آخرین دوره و رشد 100 درصدی سطح مشارکت کننده در طی چهار دوره برگزاری، می تواند گواه این موضوع باشد که حضور در این نمایشگاه حداقل انتظارات مشارکت کننده را برآورده می کند.


لذا با عنایت به تجربه برگزاری این نمایشگاه در سال های گذشته و برنامه ریزی دقیق و مناسب این دوره و پیش بینی حضور بیش از 400 مهمان ویژه، از آن مدیریت محترم به عنوان یکی از فعالین این حوزه جهت حضور و مشارکت هرچه فعال تر در این نمایشگاه دعوت به عمل می آوریم.

اولین نمایشگاه پیوند ایرانی (خدمات برگزاری و تشریفات، جهیزیه و ملزومات ازدواج)
نمایشگاه بین المللی مشهد _ 9 الی12 اردیبهشت ماه 1393

پیوند93ازدواج چالش اساسی امروزه جوانان است. همان اندازه که یک ازدواج موفق مد نظر است برگزاری یک مراسم باشکوه در سطحی کوچک یا بزرگ آرزوی هر زوج ایرانی است. برگزاری یک مراسم خاطره انگیز و بی عیب و نقص در سطحی معمول دست کم به بازده زمانی چند ماهه نیاز دارد.

 

برگزاری نمایشگاه تخصصی پیوند ایرانی می تواند راه دست یابی به بخش زیادی از این نیازمندی ها را هموار کند. آنجا که دست اندرکاران این حوزه که بخش عظیمی از مشاغل شهری را در برگرفته اند زیر یک سقف گرد هم می آیند، فرآیند دشوار انتخاب این خدمات را برای زوجین آسان تر کرده و به این امر سرعت بیشتری می بخشند و بی شک از هزینه های مالی و زمانی مراسم ازدواج می کاهند.

 

شرکت آروین تجارت ضمن آگاهی از نقش و تاثیر حیاتی نمایشگاه ها در فراهم نمودن بستر مناسب جهت ایجاد تعاملات تجاری با مجوز و همکاری شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد اقدام به برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی پیوند ایرانی         (خدمات برگزاری و تشریفات، جهیزیه عروس ، مشاوره و ملزومات ازدواج) در تاریخ 9 الی 12 اردیبهشت ماه1393 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد، می نماید.

 

لذا با توجه به 9 سال سابقه موفق شرکت آروین تجارت در برگزاری بیش از 27 نمایشگاه تخصصی و پیش بینی حضور بالای بازدیدکنندگان (بیش از 40 هزار نفر) از اولین نمایشگاه پیوند ایرانی (خدمات برگزاری و تشریفات، جهیزیه و ملزومات ازدواج) که موقعیتی مناسب جهت معرفی و ارائه خدمات و محصولات مشارکت کنندگان خواهد بود، از آن مدیریت محترم به عنوان یکی از فعالین این حوزه  جهت حضور و مشارکت هرچه فعال تر در این نمایشگاه دعوت به عمل می آوریم .      

هفتمین نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی کالا
نمایشگاه بین المللی مشهد _ 14 الی 18 بهمن ماه 1392

لیزینگ 92در جهان امروز برپایی نمایشگاه ها از اهمیت ویژه ای در توسعه اقتصادی برخوردار بوده و نه تنها از مهم ترین روش های بازاریابی شناخته شده بلکه به عنوان مهم ترین ابزار توسعه صادرات و ارایه توانمندی های  تولیدی که در نهایت به شکوفایی اقتصاد هر کشور منجر می شود نیز محسوب می گردد .

 

شرکت آروین تجارت  ضمن آگاهی از نقش و تاثیر حیاتی نمایشگاه ها در فراهم نمودن بستر مناسب جهت ایجاد تعاملات تجاری با مجوز و همکاری شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد اقدام به برگزاری هفتمین نمایشگاه لیزینگ و فروش اقساطی کـالا (مبلمان، سرویس خواب، روشنایی، خودرو، لوازم خانگی، فرش و منسوجات خانگی) در تاریخ 14 الی 18 بهمن ماه1392 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد، می نماید .

 

لذا با عنایت به برگزاری موفق این نمایشگاه در سال های گذشته و برنامه ریزی انجام شده جهت برگزاری هر چه بهتر دوره آتی و پیش بینی حضور بالای بازدیدکنندگان که موقعیتی مناسب جهت معرفی و ارائه خدمات و محصولات مشارکت کنندگان خواهد بود، از آن مدیریت محترم به عنوان یکی از فعالین این حوزه  جهت حضور و مشارکت هرچه فعال تر در این نمایشگاه دعوت به عمل می آوریم .