اولین نمایشگاه پیوند ایرانی (خدمات برگزاری و تشریفات، جهیزیه و ملزومات ازدواج)
نمایشگاه بین المللی مشهد _ 9 الی12 اردیبهشت ماه 1393

پیوند93ازدواج چالش اساسی امروزه جوانان است. همان اندازه که یک ازدواج موفق مد نظر است برگزاری یک مراسم باشکوه در سطحی کوچک یا بزرگ آرزوی هر زوج ایرانی است. برگزاری یک مراسم خاطره انگیز و بی عیب و نقص در سطحی معمول دست کم به بازده زمانی چند ماهه نیاز دارد.

 

برگزاری نمایشگاه تخصصی پیوند ایرانی می تواند راه دست یابی به بخش زیادی از این نیازمندی ها را هموار کند. آنجا که دست اندرکاران این حوزه که بخش عظیمی از مشاغل شهری را در برگرفته اند زیر یک سقف گرد هم می آیند، فرآیند دشوار انتخاب این خدمات را برای زوجین آسان تر کرده و به این امر سرعت بیشتری می بخشند و بی شک از هزینه های مالی و زمانی مراسم ازدواج می کاهند.

 

شرکت آروین تجارت ضمن آگاهی از نقش و تاثیر حیاتی نمایشگاه ها در فراهم نمودن بستر مناسب جهت ایجاد تعاملات تجاری با مجوز و همکاری شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد اقدام به برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی پیوند ایرانی         (خدمات برگزاری و تشریفات، جهیزیه عروس ، مشاوره و ملزومات ازدواج) در تاریخ 9 الی 12 اردیبهشت ماه1393 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد، می نماید.

 

لذا با توجه به 9 سال سابقه موفق شرکت آروین تجارت در برگزاری بیش از 27 نمایشگاه تخصصی و پیش بینی حضور بالای بازدیدکنندگان (بیش از 40 هزار نفر) از اولین نمایشگاه پیوند ایرانی (خدمات برگزاری و تشریفات، جهیزیه و ملزومات ازدواج) که موقعیتی مناسب جهت معرفی و ارائه خدمات و محصولات مشارکت کنندگان خواهد بود، از آن مدیریت محترم به عنوان یکی از فعالین این حوزه  جهت حضور و مشارکت هرچه فعال تر در این نمایشگاه دعوت به عمل می آوریم .