نمایشگاه بین المللی مشهد – 25 الی 28 مهرماه 1396

نمایشگاه سیسمونی

با عنایت به آمار تولد نوزادان (ارائه شده توسط اداره ثبت احوال) در استان خراسان رضوی (در حدود 150000 نوزاد طی 10 ماهه نخست سال جاری) خانواده ها و زوج های بسیاری در حال مشاوره جهت بارداری، انتخاب و تهیه سیسمونی و وسایل اتاق کودک و فراهم آوری ملزومات مورد نیاز برای تولد و رشد و تربیت فرزند خود می باشند. آمار ارائه شده به این معناست که همواره خانواده های بسیاری به طور مستقیم درگیر و پیگیر موضوعات مرتبط با نوزادان و کودکان هستند.


علاوه بر این خانواده ها و زوج های جوان که تازه ازدواج نموده و یا در شرف ازدواج می باشند نیز بسیار علاقه مند به افزایش اطلاعات و دانش خود و همچنین آشنایی با برندهای تولیدکننده و واردکننده پوشاک و وسایل و ملزومات مخصوص مادران باردار، نوزادان و همچنین کودکان هستند.


شرکت آروین تجارت با هدف افزایش آگاهی و آشنایی مادران، خانم ها و خانواده های محترم، اقدام به برگزاری اولین نمایشگاه تخصصی "مادر، سیسمونی، کودک" با حضور برندهای فعال و صاحب نام، از تاریخ 25 الی 28 مهرماه ۹۶ در محل نمایشگاه بین المللی مشهد نموده است.


عمده فعالیت مشارکت کنندگان نمایشگاه "مادر، سیسمونی، کودک" شامل وسایل سیسمونی،آتلیه کودک، سرویس چوب و کالای خواب و دکوراسیون اتاق کودک، پوشاک نوزاد و کودک، لباس و ملزومات دوره بارداری، اسباب بازی و تجهیزات کودک خلاق، محصولات بهداشتی و سلولزی، مراکز آموزشی و مشاوره مادر کودک و، زایشگاه ها، مهدهای کودک و مراکز آموزشی، پزشک زنان و زایمان، مراکز درمان ناباروری، کانون های پرورش فکری کودک و نوجوان، آتلیه های کودک، ناشران حوزه مادر و کودک، شهربازی، پارک ها و مراکز تفریحی، علمی و سرگرمی سرپوشیده و تجهیزات وابسته به آن ... خواهد بود.

 

 

در صورت تمایل جهت حضور در نمایشگاه و یا کسب اطلاعات بیشتر می توانید با ستاد برگزاري نمایشگاه با شماره تماس هاي زیر ارتباط برقرار نمایید:

خانم گلزاری : 09158958675
تلفکس: 38642454-051