نمایشگاه بین المللی مشهد – 11الی 15مهر ماه 1398

ب

 

به استحضار می رساند با عنایت به آمار تولد نوزادان (ارائه شده توسط اداره ثبت احوال) در استان خراسان رضوی (که سالیانه حدود 18000 نوزاد متولد می شوند) خانواده ها و زوج های بسیاری در حال مشاوره جهت بارداری، انتخاب و تهیه سیسمونی و وسایل اتاق کودک و فراهم آوری ملزومات مورد نیاز برای تولد و رشد و تربیت فرزند خود می باشند. آمار ارائه شده به این معناست که همواره خانواده های بسیاری به طور مستقیم درگیر و پیگیر موضوعات مرتبط با نوزادان و کودکان هستند. علاوه بر این، خانواده ها و زوج های جوان که تازه ازدواج نموده و یا در شرف ازدواج می باشند نیز بسیار علاقه مند به افزایش اطلاعات و دانش خود و همچنین آشنایی با برندهای تولیدکننده و واردکننده پوشاک و وسایل و ملزومات مخصوص مادران باردار، نوزادان و همچنین کودکان هستند

همچنین شهر مشهد به دلیل وجود حرم مطهر امام رضا ( ع) ، داشتن بیشترین پارک آبی در سطح خاورمیانه و دارا بودن دومین رتبه در پارک و شهربازی بعد از تهران، هرساله میزبان میلیون ها زائر می باشد که فرصت خوبی را برای عرضه محصولات شرکت کنندگان در این نمایشگاه فراهم می آورد.

شرکت آروین تجارت با توجه به استقبال خوب بازدید کنندگان از دومین نمایشگاه " مادر، سیسمونی، کودک " با هدف افزایش آگاهی و آشنایی مادران، خانم ها و خانواده های محترم، اقدام به برگزاری سومین نمایشگاه تخصصی "مادر، سیسمونی، کودک"( اسباب بازی و شهربازی کودک ) با حضور برند های فعال و صاحب نام 11 الی 15 مهر ماه سال جاری همزمان با سومین دوره نمایشگاه "خانه مدرن و ایده آل" در محل نمایشگاه بین المللی مشهد می نماید.

عمده فعالیت مشارکت کنندگان نمایشگاه "مادر، سیسمونی، کودک" ( اسباب بازی و شهربازی کودک ) شامل وسایل سیسمونی،آتلیه کودک، سرویس چوب و کالای خواب و دکوراسیون اتاق کودک، پوشاک نوزاد و کودک، لباس و ملزومات دوره بارداری، اسباب بازی و تجهیزات کودک خلاق، محصولات بهداشتی و سلولزی، مراکز آموزشی و مشاوره مادر کودک و، زایشگاه ها، مهدهای کودک و مراکز آموزشی، پزشک زنان و زایمان، مراکز درمان ناباروری، کانون های پرورش فکری کودک و نوجوان، ناشران حوزه مادر و کودک، شهربازی، پارک ها و مراکز تفریحی، علمی و سرگرمی سرپوشیده و تجهیزات وابسته به آن ... خواهد بود.

لذا از آن شرکت / سازمان محترم نیز به عنوان یکی از فعالین در حوزه های ذکر شده، جهت مشارکت و حضور در این نمایشگاه و نمایش محصولات و خدمات خود دعوت به عمل می آید.

 

خانم گلزاری : 09158958675
تلفکس: 38642454-051