سمینارها

اولین سمینار و کارگاه آموزشی مهندسی فروش ساختمان و تجلیل از تیم برتر فروش سال مشهد

همایش ساختماندر سال های اخیر احداث پروژه های عظیم ساختمانی با کاربری های مختلف در مشهد از رشد چشمگیری برخوردار بوده است و همانگونه که سرعت تکمیل زیربنایی این پروژه ها نسبت به پروژه های کوچک ساختمانی بالاتر می باشد، بنابراین سرعت واگذاری و فروش آن هم می بایست متمایز از سیستم فروش سنتی بوده تا در برنامه ریزی مالی پروژه به موقع به یاری سازندگان آمده و از تاخیر و توقف در روند پروژه و دلسردی مالکان و سرمایه گزاران آن جلوگیری نماید.


شهر مقدس مشهد به عنوان دومین کلان شهر کشور دارای پتانسیل بالایی در زمینه ساخت پروژه های عظیم چند کاربری است که می طلبد دست اندرکاران فروش مجرب که دارای تخصص های لازم در این زمینه هستند وارد این عرصه شوند.


شرکت آروین تجارت با ده سال سابقه برگزاری نمایشگاه های تخصصی و بین المللی با آگاهی از نقش و تاثیر حیاتی سمینارهای تخصصی در فراهم نمودن بستر مناسب جهت ایجاد تعاملات و ارتباطات علمی و تجاری با حمایت شهرداری محترم مشهد اقدام به برگزاری اولین سمینار و کارگاه آموزشی "مهندسی فروش ساختمان" در تاریخ 23 و 24 مهرماه 1393 در مشهد می نماید.


شرکت کنندگان در این کارگاه و سمینار آموزشی، طی دو روز برنامه فشرده آموزشی زیر نظر اساتید برجسته دانشگاه و متخصصین به نام در این حوزه، ضمن فراگیری سرفصل های ذیل در پایان دوره گواهی حضور معتبر اعطا خواهد شد.


روش قیمت گذاری در پروژه
 روش تحلیل بازار مشهد
 برند سازی در پروژه
عوامل محیطی موثر در فروش
مجموع قوانین حقوقی در  پیش فروش
سیستم های نوین تبلیغات و بازاریابی
روش ها و فنون فروش پروژه های ساختمانی
کارتیمی و مدیریت سرمایه انسانی
 نحوه مشارکت بانک ها و ...

 

لذا در صورت تمایل به حضور در این سمینار و کارگاه آموزشی و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با دبیرخانه این سمینار با شماره تماس 3-38904401-051 تماس حاصل فرمایید.